Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Sompolnie

Biblioteczny Klub Malucha

Biblioteczny Klub Malucha

Celem zajęć jest przygotowanie dzieci do odbioru literatury, zainteresowanie książką i słowem drukowanym a w konsekwencji  rozbudzenie ich zainteresowań czytelniczych. Maluchy biorą udział w zabawach integracyjnych, ucząc się funkcjonowania w grupie i akceptowania siebie wzajemnie.

Spotkania Bibliotecznego Klubu Malucha są świetną zabawą, ale też okazją do poznawania wspaniałych historii książkowych, rozwoju ruchowego i manualnego. Dzieci w interesujący sposób poznają bibliotekę, jako miejsce przyjazne i bezpieczne, które pozwala poczuć się  jak w domu.

Zapraszamy na spotkania we wrześniu.

(W celu uzyskania informacji zapraszamy do Biblioteki)

AKTUALNOŚCI:

Powakacyjne spotkanie BIBLIOTECZNEGO KLUBU MALUCHA

Utworzono dnia 10.09.2021
Powakacyjne spotkanie Bibliotecznego Klubu Malucha. Wakacje się skończyły i nadeszła nauki pora, żegnamy na chwilę: góry, lasy, morza i piękne jeziora. Przechowamy wspomnienia do następnego roku a teraz witamy się z kolegami i wrażenia im opowiadamy!
czytaj dalej na temat: Powakacyjne spotkanie BIBLIOTECZNEGO KLUBU MALUCHA

Razem tworzymy duszę biblioteki...

Utworzono dnia 29.06.2021
Razem tworzymy duszę biblioteki... W piękne popołudnie w cudownym towarzystwie i otoczeniu świętowaliśmy z okazji zakończenia działalności kolejnego roku - Bibliotecznego Klubu Malucha. Jesteśmy wdzięczni za każdy dzień, który z nami spędzacie, za uśmiech i...
czytaj dalej na temat: Razem tworzymy duszę biblioteki...

W pięknym słonecznym dniu, sompoleńskie dzieci pracowały tworząc ul, domek dla pszczół, poznały również piękny wiersz o pszczółkach, które są bardzo pożyteczne i pracowite.

Utworzono dnia 15.06.2021

W pięknym słonecznym dniu, sompoleńskie dzieci pracowały tworząc ul, domek dla pszczół, poznały również piękny wiersz o pszczółkach, które są bardzo pożyteczne i pracowite. Pola opowiedziała z mamusią o filmie przyrodniczym z życia...

czytaj dalej na temat: W pięknym słonecznym dniu, sompoleńskie dzieci pracowały tworząc ul, domek dla pszczół, poznały również piękny wiersz o pszczółkach, które są bardzo pożyteczne i pracowite.

Świętujemy Tydzień Bibliotek w Bibliotecznym Klubie Malucha

Utworzono dnia 24.05.2021

Świętujemy Tydzień Bibliotek w Bibliotecznym Klubie Malucha O bibliotece i bilotekarzach, o molach i owadach... na każdy temat coś się znajdzie, więc po książkę prędko leć i wierszyka naucz się ,, Entliczek pentliczek,, pięknie recytowany przez Julka i radość wszystkich dziś...

czytaj dalej na temat: Świętujemy Tydzień Bibliotek w Bibliotecznym Klubie Malucha

Moja siostra królewna i inne wierszyki...

Utworzono dnia 09.03.2021

„Moja siostra królewna” i inne wierszyki wpasowane w święto kobiet, tych małych i tych dużych stały się przewodnikami spotkania i wspólnego świętowania w Bibliotecznym Klubie Malucha.

czytaj dalej na temat: Moja siostra królewna i inne wierszyki...

Światowy Dzień Dinozaurów

Utworzono dnia 05.03.2021
Choć dinozaury dawno już wyginęły to nie przestają fascynować ludzi. Święto tych prehistorycznych stworzeń obchodzone jest 26 lutego w ramach Światowego Dnia Dinozaura. Kto by nie chciał przenieść się w czasy prehistoryczne, gdzie prym wiodły dinozaury? Zobaczyć jak to było,...
czytaj dalej na temat: Światowy Dzień Dinozaurów

NASZA PLACÓWKA

Z życia Biblioteki [Film]

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny