Filia LUBSTÓW.. 20.09.2018.

FILIA W LUBSTOWIE

DZIWNE LUDZIKI NA PLAŻY

20 września to Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, dlatego też Przedszkole oraz Filia Biblioteczna w Lubstowie postanowiły uczcić ten radosny moment.

Barwny Korowód Postaci z Bajek składający się, aż z 85 przedszkolaków przeszedł ulicami Lubstowa- po czym udał się na miejscową plażę. Kto czyta książki oraz posiada wiedzę z dziedziny bajek dla dzieci, ten szybko rozpoznał Czerwonego Kapturka, Elsę, Królewnę Śnieżkę, Księżniczkę Zosię, Wróżki, Elfy, Scooby Doo, Batmana, Piratów z Karaibów… itp. Postacie te zasiadły w przyozdobionej kolorowymi balonikami, girlandami oraz motylkami wiacie, by rozpocząć świętowanie. Zagadki, bajkowe rekwizyty oraz harce wprowadziły dzieci oraz dorosłych w znakomity nastrój. Niespodziewanie na plaży pojawił się Burmistrz Miasta Sompolno Roman Bednarek, który spontanicznie dołączył do rozentuzjazmowanych dzieci.

Podziękowania dla pań z Przedszkola. Specjalne podziękowania dla kochanych Mam- naszych przedszkolaków, które wymyśliły i wykonały przepiękne stroje dla swoich pociech oraz z wielkim zaangażowaniem pomagały w organizacji i przeprowadzeniu akcji.

Natomiast dla wszystkich Przedszkolaków z okazji ich święta specjalne życzenia:

NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI!!!